Dlaczego warto odwiedzić południe Polski w wakacje?

Dlaczego warto odwiedzić południe Polski w wakacje?

Wakacje to cudowny moment, w którym wielu z nas wybierze urlopy i uda się na wypoczynek. Polska to kraj, który ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza latem. Dla tych, co kochają naturę, piękne krajobrazy, szczególnie polecamy udać się na południe kraju. Ceny są o wiele niższe, niż w innych rejonach i można naprawdę wypocząć. Jakie miejscowości wybrać? Co warto zobaczyć? Gdzie wypoczywać? O tym w poniższym artykule. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami!

Jasło i wyprawa w Bieszczady – gwarancja niezapomnianych wakacji!

Bieszczady to miejsce, chętnie odwiedzane przez wielu turystów. Zachwyca zwłaszcza latem, odnajdą się tu zarówno single, młode pary, jak i rodziny z dziećmi. Turystyka jest tu na naprawdę wysokim poziomie, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. To miejsce przeznaczone zwłaszcza dla osób, które kochają obcowanie z naturą i piesze wędrówki. Spacer po górskich szlakach to czysta przyjemność. Znajdziemy tu trasy zarówno dla amatorów, jak i osób, które lubią wyzwania. Będąc w Bieszczadach warto odwiedzić Jasło. Ta mała miejscowość na południu Polski oferuje wiele atrakcji turystycznych. Znajduje się tu otwarty basen, organizowane są festyny i wiele innych, ciekawych wydarzeń.

Odwiedź Małopolskę wraz z Krakowem!

Kraków to jedno z bardziej turystycznych miejscowości w kraju. Przyjeżdżają tu turyści z całego świata i choć bywa tu bardzo tłoczno, warto tu spędzić, chociażby kilka dni. Kraków to zabytkowe miasto królów, którego historię zna chyba każdy. Odwiedzenie Wawelu to ‘must have’, tak samo, jak rejs łodzią po Wiśle. Choć jest to jedno z większych miast w Polsce, nie brakuje tu natury i miejsc, gdzie wypoczniemy nad rzeką, zalewem czy w parku. Dzięki temu możemy połączyć intensywne zwiedzanie, wraz z wypoczynkiem. Zwłaszcza, że nie tylko Kraków jest piękny, a w całej Małopolsce, znajdziemy wiele ciekawych miejsc na spędzenie wakacji.

Południe Polski – dlaczego warto wybrać ten kierunek?

Polska zwłaszcza latem jest naprawdę piękna. Jeżeli nie masz czasu lub budżetu na zagraniczne wyjazdy to naprawdę nic straconego! Wybierając południe Polski na swój wakacyjny kierunek, możesz naprawdę się miło zaskoczyć i przeżyć niezapomniane chwile. Do wyboru masz wiele interesujących miejsc, które możesz wybrać pod własne preferencje. Chodzenie po górach, spływ kajakowy, a może relaks nad jeziorem? To tylko nieliczne z atrakcji, które na Ciebie czekają.